Jak zaplatit


jakzaplatit

Při převzetí zboží - dobírkou

(pouze ČR)

Volte tedy platbu dobírkou. Za balíček zaplatíte při převzetí zboží od kurýra. Hotově nebo kartou, jako v obchodě. 

 

Běžným bankovním převodem

(pouze ČR)

Platba klasickým bankovním převodem na náš bankovní účet.

 

Platba kartou online

(ČR i Slovensko)

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard, Maestro a VISA.*

 

karty

*Upozorňujeme, že pokud nebude objednávka uhrazena do 72 hodin od jejího uskutečnění, dojde k jejímu automatickému stornování.

 

Službu zajišťuje společnost GoPay s.r.o.

 

Online platba internetovým bankovnictvím

(ČR i Slovensko)


Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky. Informaci o platbě obdržíme obratem, což výrazně urychlí expedici Vaší objednávky. Pokud to Vaše banka umožňuje, příkaz bude převyplěn, v opačném případě uvídíte instrukce na obrazovce a internetové bankovnictví se Vám otevře v novém okně. Pokyny si také můžete nechat zaslat e-mailem nebo je vytisknout. Dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti při zadávání variabilního symbolu.*

 

Banky podporující předvyplněný příkaz, platbu vidíme do několika minut:

onlineplatby

 

Banky s nutností zadat příkaz manuálně, v případě expresního převodu vidíme platbu do několika minut, jinak zpravidla následující pracovní den:

 ostatnibanky

 

Službu zajišťuje společnost GoPay s.r.o. 

*Upozorňujeme, že pokud nebude objednávka uhrazena do 72 hodin od jejího uskutečnění, dojde k jejímu automatickému zrušení.

 

< předchozí stránka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení