Pouzdra na mobilní telefony

4538 položek celkem
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy S22 černé
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy S22 - černé.

Kód: 1630602
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A13 5G - černé.

Kód: 1630603
Pouzdro Smart Elegant pro Samsung Galaxy A73 černé
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Samsung Galaxy A73 - černé.

Kód: 1630604
Pouzdro Ultra Clear Gel pro Samsung Galaxy A73 5G
59 Kč

Ultra Clear Gel (0,5mm) pouzdro pro Samsung Galaxy A73 5G.

Kód: 1630609
Pouzdro Ultra Clear Gel pro Samsung Galaxy A23
59 Kč

Ultra Clear Gel (0,5mm) pouzdro pro Samsung Galaxy A23.

Kód: 1630612
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A73 5G černé
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A73 5G - černé.

Kód: 1630614
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A73 5G modré
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A73 5G - modré.

Kód: 1630615
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A73 5G clear white
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A73 5G - clear white.

Kód: 1630616
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G černé
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A53 5G - černé.

Kód: 1630617
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G modré
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A53 5G - modré.

Kód: 1630618
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A53 5G clear white
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A53 5G - clear white.

Kód: 1630619
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G černé
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A33 5G - černé.

Kód: 1630620
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G modré
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A33 5G - modré.

Kód: 1630621
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Samsung Galaxy A33 5G clear white
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Samsung Galaxy A33 5G - clear white.

Kód: 1630622
Pouzdro Smart Elegant pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G / 11 Pro 5G / 11 Pro černé
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro + 5G / 11 Pro 5G / 11 Pro - černé.

Kód: 1630623
Pouzdro Ultra Clear Gel pro Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S
59 Kč

Ultra Clear Gel (0,5mm) pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 11 / Note 11S.

Kód: 1630624
Pouzdro Smart Elegant pro Samsung Galaxy S22 Plus modré
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Samsung Galaxy S22 Plus - modré.

Kód: 1630589
Pouzdro Smart Elegant pro Samsung Galaxy S22 Plus růžové
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Samsung Galaxy S22 Plus - růžové.

Kód: 1630590
Pouzdro Smart Elegant pro Samsung Galaxy S22 černé
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Samsung Galaxy S22 - černé.

Kód: 1630591
Pouzdro Smart Elegant pro Samsung Galaxy S22 modré
119 Kč

Pouzdro Smart Elegance pro Samsung Galaxy S22 - modré.

Kód: 1630592
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ černé
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ / černé.

Kód: 1630594
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ modré
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ / modré.

Kód: 1630595
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ clear white
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / 11 PRO+ / clear white.

Kód: 1630596
HoneyComb Armor Case odolné pouzdro pro Xiaomi RedMi NOTE 11 / NOTE 11S modré
77 Kč

Odolné pouzdro HoneyComb Armor pro Xiaomi RedMi NOTE 11 PRO / NOTE 11S / modré.

Kód: 1630598
Nahoru
Další produkty

Pouzdra na mobil dělíme na typové, univerzální a sportovní. Spolehlivou ochranou telefonu jsou silikonová TPU pouzdra (S Case, Ultra Slim Case, Metallic Case, Shock Proof, Ladder, Cube a další) a plastové ochranné kryty (Coby, Bumper Case), která ochrání rohy při nárazech a pádu. Velice oblíbená jsou pouzdra flipová nebo také "knížky" (Sligo, GT, Smart Book) mající uvnitř kolébku do které telefon vložíte a pouzdro se otevírá, takže zůstává stále chráněné. Samozřejmostí jsou originální pouzdra výrobců mobilních telefonů. Jistě si z široké nabídky vyberete. *

Doporučujeme Vám prohlédnout také pouzdra a kryty na mobilní telefony Adidas, Converse, Bugatti, Ferrari, Guess, Diesel, Hugo Boss, Lamborghini a dalších světových značek s vynikající kvalitou zpracování za skvělé ceny.

Vyberte si z menu výrobce a model Vašeho zařízení... Nenašli jste přímo Váš typ telefonu? Prohlédněte si nabídku univerzálních pouzder.

* POZOR PROSÍM! Dbejte na výběr správného modelového označení. Např. pouzdro pro Lenovo K5 vs. Lenovo K5 Note, Xiaomi Redmi 4 vs. Xiaomi Redmi Note 4, Huawei P9 Lite vs. Huawei P9 Lite 2017 atd. jsou naprosto rozdílné telefony. Shoda v popisu musí být 100%, pouzdra nelze vzájemně kombinovat a v žádném případě nebudou pasovat. Toto platí pro všechny mobilní telefony. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi poradíme.

Pouzdra na mobil

Zatímco ještě před nějakými deseti lety bylo úplně normální, že lidé nosili po kapsách mobily bez obalu tak, jak je koupili, dnes už jen výjimečně potkáte někoho, kdo nepoužívá pouzdra na mobil. Jednak proto, že moderní smartphony s velkými displeji si doslova říkají o nějakou formu ochrany, a pak také proto, že se pouzdra na mobil velmi rychle stala také běžnou součástí image. Nikdo nechce, aby se mu jeho zbrusu nový mobil za ne málo peněz ihned poškrábal, a když to jde, proč by pouzdra na mobil nemohla vyjadřovat vaši osobnost? Podle toho, jakou funkci by vaše pouzdro mělo plnit, je také potřeba se zamyslet, z jakého materiálu by mělo být, případně jakému výrobci budete důvěřovat. To poslední, co chcete, je vlastnit pouzdra na mobil, na které se při fyzickém nárazu nemůžete spolehnout. Výměna displeje nebo jiná oprava vás totiž následně vyjde zaručeně mnohem dráž, než pár set korun navíc investovaných do originálního pouzdra na mobil.

Funkce vašeho nového pouzdra

Než si začnete bezmyšlenkovitě vybírat, měli byste si ujasnit, k čemu si pouzdro pořizujete. Dali jste za nový mobil nemalou částku a chcete ho co nejdéle zachovat ve 100% nepoškozeném stavu? Potřebujete opravdu kvalitní pouzdro, protože vyrážíte někam do přírody, hor či k moři? Hledáte pouzdra na mobil, která budou ideálními doplňky vašeho nového outfitu? Anebo pátráte po něčem decentním, co nestojí pár korun, nebude vypadat dětinsky u kravaty a saka a bude perfektně ladit s vaší peněženkou?

Pouzdra pro mobil ze silikonu a plastu

Asi nejrozšířenější pouzdra na mobil nejen na trhu, ale i mezi uživateli mobilů jsou různá plastová či silikonová pouzdra. Nabízejí totiž největší škálu barev a tvarů, a tak si mezi nimi každý najde přesně to, co mu vyhovuje. Navíc na tom nejsou vůbec špatně ani v otázkách ochrany – i běžná plastová pouzdra na mobil dokáží spolehlivě váš mobil ochránit při různorodých nárazech či pádech. Mají zpravidla zaoblené rohy a dostatečnou tloušťku, takže velmi dobře tlumí jakoukoliv fyzickou deformaci přístroje. Silikonová pouzdra na mobil lze považovat za ještě pokročilejší a ještě spolehlivější. Dokáží dokonale obepnout telefon po celém jeho obvodu a zaručit tak maximální ochranu celého přístroje. Za formu „dodatečné ochrany“ telefonu lze považovat extravagantní pouzdra na mobil, která mají například uši nebo jiné výstupky přesahující samotný tvar mobilu. Byť na jednu stranu zvětšují ochrannou plochu, často dělají mobily příliš prostornými a nepraktickými, takže abyste je dostali do nějaké kapsy, musíte je z obalů vyjmout, čímž tato koupě rázem postrádá smysl.

Sportování s praktickými pouzdry

Pouzdo na mobil uzpůsobené pro použití při sportu je dnes jedním z nejpopulárnějších typů z celého sortimentu příslušenství pro mobilní telefony. Řada majitelů chytrých telefonů už si dnes nekupuje GPS zařízení na kolo nebo přístroj pro měření tepu a zaznamenávání trasy na paži. Vhodné sportovní pouzdro na mobil dokáže všechny tyto role bez problémů zastoupit. Přidejte si k tomu multifunkčnost telefonu a fakt, že na něm najdete desítky a desítky sportovních aplikací a důvodů pro pořízení nějakého speciálního zařízení je ještě méně. Kdo pravidelně chodí běhat nebo jezdí na kole či kolečkových bruslích, určitě potvrdí, že sportovní pouzdro na mobil je už dnes možné vidět doslova na každém rohu. Běžci na mobilu sledují, kolik a jak rychle už zaběhli, cyklisté a bruslaři zase sledují svou plánovanou trasu, její převýšení a také hledají, kde se budou moci zastavit na občerstvení. Netřeba dodávat, že kromě toho všeho slouží mobil i jako pořádná zásobárna hudby.

Nestárnoucí kůže

To poslední, co na společenské akci chcete, je vytáhnout z perfektně padnoucího tmavě modrého obleku s decentní kravatou, hnědým opaskem a ladícími boty mobil v nějakém křiklavém obalu s nápisy či obrázky. Pouzdro musí vypadat elegantně, reprezentativně, ale zároveň by nemělo budit příliš mnoho pozornosti. Od toho existují kožená pouzdra na mobil. Jejich výrobou se dnes zaobírá celá řada renomovaných světových značek, takže je rozhodně z čeho vybírat. Zatímco ve společnosti či obecně ve městě jsou kožená pouzdra na mobil ideálními partnery, neberte je sebou do světa outdooru. Kůže si moc dobře netyká s vlhkostí ani špínou a až budete uvnitř bundy kožené pouzdro nahmatávat někde v útrobách bundy či batohu mokrýma rukama, možná si uvědomíte, že mít různá pouzdra na mobil pro různé příležitosti je opravdu na místě. I zde platí upozornění na padělaná pouzdra na mobil. Nekvalitní kůže se vám jednak dříve odře a zničí, čímž ztratí svou reprezentativní hodnotu, ale také nebude ani zdaleka plnit všechna ochranná očekávání.

Mějte k dispozici 3 pouzdra na mobil

Zatím jsme si ukázali, že kupovat bez rozmyslu jakékoliv pouzdro na mobil nedává smysl a že na trhu existuje celá řada různorodých materiálů. Které si ale vybrat a kolik pouzder vám bude stačit? To do jisté míry záleží na tom, jak dobrodružný život žijete. Pro běžného pracujícího člověka, který rád vyráží mezi lidi i mimo město by však měly bohatě stačit tři správně vybraná pouzdra na mobil. Za prvé potřebujete pouzdro pro všední dny, které bez problémů zvládne nástrahy vašeho každodenního života. Pokud je to městský život, plně vám postačí nějaká kvalitní plastové či silikonová pouzdra na mobil. Za druhé potřebujete pouzdro do společnosti, kde vyměníte džíny za kalhoty a tričko za košili. Zde přichází ke slovu ideálně nějaké kvalitní pouzdro, které k vám bude barevně ladit, zakryje celý mobil včetně displeje a při vytažení nevzbudí svou křiklavostí pozornost blízkého okolí. Za třetí potřebujete pouzdro mimo město. Tady stojí za zvážení například protinárazová, voděodolná, flipová nebo více polstrovaná pouzdra kdy mobil zůstane chráněný dokud pouzdro neotevřete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení