Pouzdra na mobilní telefony

Pouzdra na mobil dělíme na typové, univerzální a sportovní. Spolehlivou ochranou telefonu jsou silikonová TPU pouzdra (S Case, Ultra Slim Case, Metallic Case, Shock Proof, Ladder, Cube a další) a plastové ochranné kryty (Coby, Bumper Case), která ochrání rohy při nárazech a pádu. Velice oblíbená jsou pouzdra flipová nebo také "knížky" (Sligo, GT, Smart Book) mající uvnitř kolébku do které telefon vložíte a pouzdro se otevírá, takže zůstává stále chráněné. Samozřejmostí jsou originální pouzdra výrobců mobilních telefonů. Jistě si z široké nabídky vyberete. *

Doporučujeme Vám prohlédnout také pouzdra a kryty na mobilní telefony Adidas, Converse, Bugatti, Ferrari, Guess, Diesel, Hugo Boss, Lamborghini a dalších světových značek s vynikající kvalitou zpracování za skvělé ceny.

Vyberte si z menu výrobce a model Vašeho zařízení... Nenašli jste přímo Váš typ telefonu? Prohlédněte si nabídku univerzálních pouzder.

* POZOR PROSÍM! Dbejte na výběr správného modelového označení. Např. pouzdro pro Lenovo K5 vs. Lenovo K5 Note, Xiaomi Redmi 4 vs. Xiaomi Redmi Note 4, Huawei P9 Lite vs. Huawei P9 Lite 2017 atd. jsou naprosto rozdílné telefony. Shoda v popisu musí být 100%, pouzdra nelze vzájemně kombinovat a v žádném případě nebudou pasovat. Toto platí pro všechny mobilní telefony. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi poradíme.

5363 položek celkem
Pouzdro Smart Tender pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G zelené
Novinka
115 Kč

Pouzdro Smart Tender pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G - zelené.

Kód: 1634957
Pouzdro Smart Tender pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G hnědé
Novinka
115 Kč

Pouzdro Smart Tender pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G - hnědé.

Kód: 1634955
Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 černé
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 - černé.

Kód: 1634954
Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 červené
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 - červené.

Kód: 1634953
Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 zlaté
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 - zlaté.

Kód: 1634952
Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 modré
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnet pro Motorola Moto G53 - modré.

Kód: 1634951
Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 modré
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 - modré.

Kód: 1634950
Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 zelené
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 - zelené.

Kód: 1634949
Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 burgundy
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 - burgundy.

Kód: 1634948
Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 černé
Novinka
99 Kč

Pouzdro Smart Magnetic pro Motorola Moto G53 - černé.

Kód: 1634947
Pouzdro Soft Color Case pro Motorola Moto G53 černé
Novinka
99 Kč

Soft Color Case pouzdro pro Motorola Moto G53 - černé.

Kód: 1634942
Pouzdro Thunder Case pro Motorola Moto G53 černé
Novinka
139 Kč

Thunder Case odolné pouzdro pro Motorola Moto G53 - černé.

Kód: 1634941
Pouzdro Carbon Case pro Motorola Moto G53 černé
Novinka
110 Kč

Carbon flexible pouzdro pro Motorola Moto G53 - černé.

Kód: 1634940
OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu bílé
Novinka
49 Kč

OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu bílé.

Kód: 1634937
OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu modré
Novinka
49 Kč

OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu modré.

Kód: 1634936
OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu červené
Novinka
49 Kč

OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu červené.

Kód: 1634935
OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu fialové
Novinka
49 Kč

OEM samolepící pouzdro na kreditní kartu fialové.

Kód: 1634934
Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G blue / modré
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G - modré.

Kód: 1634930
Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G black / černé
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G - černé.

Kód: 1634929
Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G green / zelené
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Xiaomi RedMi NOTE 12S 4G - zelené.

Kód: 1634928
Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") blue / modré
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") - modré.

Kód: 1634927
Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") green / zelené
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") - zelené.

Kód: 1634926
Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") black / černé
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO MAX (6,7") - černé.

Kód: 1634925
Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO (6,1") green / zelené
169 Kč

Pouzdro Smart RAZOR pro Apple iPhone 15 PRO (6,1") - zelené.

Kód: 1634923
Nahoru
Další produkty

Pouzdra na mobil

Zatímco ještě před nějakými deseti lety bylo úplně normální, že lidé nosili po kapsách mobily bez obalu tak, jak je koupili, dnes už jen výjimečně potkáte někoho, kdo nepoužívá pouzdra na mobil. Jednak proto, že moderní smartphony s velkými displeji si doslova říkají o nějakou formu ochrany, a pak také proto, že se pouzdra na mobil velmi rychle stala také běžnou součástí image. Nikdo nechce, aby se mu jeho zbrusu nový mobil za ne málo peněz ihned poškrábal, a když to jde, proč by pouzdra na mobil nemohla vyjadřovat vaši osobnost? Podle toho, jakou funkci by vaše pouzdro mělo plnit, je také potřeba se zamyslet, z jakého materiálu by mělo být, případně jakému výrobci budete důvěřovat. To poslední, co chcete, je vlastnit pouzdra na mobil, na které se při fyzickém nárazu nemůžete spolehnout. Výměna displeje nebo jiná oprava vás totiž následně vyjde zaručeně mnohem dráž, než pár set korun navíc investovaných do originálního pouzdra na mobil.

Funkce vašeho nového pouzdra

Než si začnete bezmyšlenkovitě vybírat, měli byste si ujasnit, k čemu si pouzdro pořizujete. Dali jste za nový mobil nemalou částku a chcete ho co nejdéle zachovat ve 100% nepoškozeném stavu? Potřebujete opravdu kvalitní pouzdro, protože vyrážíte někam do přírody, hor či k moři? Hledáte pouzdra na mobil, která budou ideálními doplňky vašeho nového outfitu? Anebo pátráte po něčem decentním, co nestojí pár korun, nebude vypadat dětinsky u kravaty a saka a bude perfektně ladit s vaší peněženkou?

Pouzdra pro mobil ze silikonu a plastu

Asi nejrozšířenější pouzdra na mobil nejen na trhu, ale i mezi uživateli mobilů jsou různá plastová či silikonová pouzdra. Nabízejí totiž největší škálu barev a tvarů, a tak si mezi nimi každý najde přesně to, co mu vyhovuje. Navíc na tom nejsou vůbec špatně ani v otázkách ochrany – i běžná plastová pouzdra na mobil dokáží spolehlivě váš mobil ochránit při různorodých nárazech či pádech. Mají zpravidla zaoblené rohy a dostatečnou tloušťku, takže velmi dobře tlumí jakoukoliv fyzickou deformaci přístroje. Silikonová pouzdra na mobil lze považovat za ještě pokročilejší a ještě spolehlivější. Dokáží dokonale obepnout telefon po celém jeho obvodu a zaručit tak maximální ochranu celého přístroje. Za formu „dodatečné ochrany“ telefonu lze považovat extravagantní pouzdra na mobil, která mají například uši nebo jiné výstupky přesahující samotný tvar mobilu. Byť na jednu stranu zvětšují ochrannou plochu, často dělají mobily příliš prostornými a nepraktickými, takže abyste je dostali do nějaké kapsy, musíte je z obalů vyjmout, čímž tato koupě rázem postrádá smysl.

Sportování s praktickými pouzdry

Pouzdo na mobil uzpůsobené pro použití při sportu je dnes jedním z nejpopulárnějších typů z celého sortimentu příslušenství pro mobilní telefony. Řada majitelů chytrých telefonů už si dnes nekupuje GPS zařízení na kolo nebo přístroj pro měření tepu a zaznamenávání trasy na paži. Vhodné sportovní pouzdro na mobil dokáže všechny tyto role bez problémů zastoupit. Přidejte si k tomu multifunkčnost telefonu a fakt, že na něm najdete desítky a desítky sportovních aplikací a důvodů pro pořízení nějakého speciálního zařízení je ještě méně. Kdo pravidelně chodí běhat nebo jezdí na kole či kolečkových bruslích, určitě potvrdí, že sportovní pouzdro na mobil je už dnes možné vidět doslova na každém rohu. Běžci na mobilu sledují, kolik a jak rychle už zaběhli, cyklisté a bruslaři zase sledují svou plánovanou trasu, její převýšení a také hledají, kde se budou moci zastavit na občerstvení. Netřeba dodávat, že kromě toho všeho slouží mobil i jako pořádná zásobárna hudby.

Nestárnoucí kůže

To poslední, co na společenské akci chcete, je vytáhnout z perfektně padnoucího tmavě modrého obleku s decentní kravatou, hnědým opaskem a ladícími boty mobil v nějakém křiklavém obalu s nápisy či obrázky. Pouzdro musí vypadat elegantně, reprezentativně, ale zároveň by nemělo budit příliš mnoho pozornosti. Od toho existují kožená pouzdra na mobil. Jejich výrobou se dnes zaobírá celá řada renomovaných světových značek, takže je rozhodně z čeho vybírat. Zatímco ve společnosti či obecně ve městě jsou kožená pouzdra na mobil ideálními partnery, neberte je sebou do světa outdooru. Kůže si moc dobře netyká s vlhkostí ani špínou a až budete uvnitř bundy kožené pouzdro nahmatávat někde v útrobách bundy či batohu mokrýma rukama, možná si uvědomíte, že mít různá pouzdra na mobil pro různé příležitosti je opravdu na místě. I zde platí upozornění na padělaná pouzdra na mobil. Nekvalitní kůže se vám jednak dříve odře a zničí, čímž ztratí svou reprezentativní hodnotu, ale také nebude ani zdaleka plnit všechna ochranná očekávání.

Mějte k dispozici 3 pouzdra na mobil

Zatím jsme si ukázali, že kupovat bez rozmyslu jakékoliv pouzdro na mobil nedává smysl a že na trhu existuje celá řada různorodých materiálů. Které si ale vybrat a kolik pouzder vám bude stačit? To do jisté míry záleží na tom, jak dobrodružný život žijete. Pro běžného pracujícího člověka, který rád vyráží mezi lidi i mimo město by však měly bohatě stačit tři správně vybraná pouzdra na mobil. Za prvé potřebujete pouzdro pro všední dny, které bez problémů zvládne nástrahy vašeho každodenního života. Pokud je to městský život, plně vám postačí nějaká kvalitní plastové či silikonová pouzdra na mobil. Za druhé potřebujete pouzdro do společnosti, kde vyměníte džíny za kalhoty a tričko za košili. Zde přichází ke slovu ideálně nějaké kvalitní pouzdro, které k vám bude barevně ladit, zakryje celý mobil včetně displeje a při vytažení nevzbudí svou křiklavostí pozornost blízkého okolí. Za třetí potřebujete pouzdro mimo město. Tady stojí za zvážení například protinárazová, voděodolná, flipová nebo více polstrovaná pouzdra kdy mobil zůstane chráněný dokud pouzdro neotevřete.