Doprava - způsoby a cena doručení

Logo 


Cena přepravného ČR:

- platba předem dodání na výdejní místo PPL 59 Kč 

-  platba předem dodání na adresu 89 Kč

platba při doručení = dobírka + 49 Kč k přepravnému (nevztahuje se na SIM karty a položky z výprodeje)

-  přeprava ZDARMA při nákupu nad 1499 Kč

 

Vaše zásilka bude ze skladu expedována v pracovní dny, do 24 hodin od vytvoření objednávky, pravděpodobné datum doručení je zobrazeno u produktů.

Doručení proběhne následující pracovní den po expedici a je avizováno e-mailem, SMS zprávou a případně telefonickým hovorem ze strany řidiče.


Příklad: Objednávka vytvořená ve středu odpoledne bude expedována ve čtvrtek. Doručení proběhne v pátek.

 

- platba za dobírku při převzetí od řidiče PPL v hotovosti nebo kartou

- možnost vyzvednutí zásilky v PPL Parcel Shopech a PPL ParcelBoxech, za dobírku platba v hotovosti i kartou (na 98 % odběrných míst)

 - e-mailová informace o stavu zásilky s možností změny dispozic doručení. V den doručení informace prostřednictvím SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin

 

 

 Řidič Vás nezastihl, nebo Vám čas či místo dodání nevyhovuje? Navštivte stránky www.pplbalik.cz, kde si po vložení čísla zásilky můžete změnit místo doručení do ParcelShopu nebo ParcelBoxu, což je odběrné místo blízko Vaší adresy. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů z ParcelShopu / 3 dnů z ParcelBoxu od uložení a bude vydán po sdělení PINu, který obdržíte e-mailem od PPL po odeslání zásilky. Platba za dobírku v ParcelShopech je možná v hotovosti i kartou (dle specifikace u odběrného místa).

Příklad:

platba_kartou_mozna (1)

 

S dotazy či připomínkami můžete kontaktovat zákaznický servis PPL na čísle 840 775 775.


 

 Ceník platný od 31.03.2023